kandydatów

Etat Składacz pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Składacz pakowacz
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/22/3189
OBOWIĄZKI:

Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie/ dostarczanie do/ z magazynu oraz do/ze sklepu zapakowanych produktów (według obowiązujących wymogów), zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, skanowanie towarów przychodzących oraz opuszczających magazyn, utrzymanie czystości.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

obsługa wózka elektrycznego; obsługa skanera; minimum 3 miesiąc doświadczenia na danym stanowisku (przerwa w wykonywaniu pracy nie większa nić 12 miesięcy); obsługa wózka elektrycznego oraz skanera; dyspozycyjność – praca zmianowa; predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej; zdolności manualne; cierpliwość; współpraca grupowa; bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego (praca w zespole ukraińskojęzycznym)

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku