kandydatów

Etat Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach miejsce pracy: Mońki

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Mońki
Numer: StPr/22/0406
OBOWIĄZKI:
usuwanie awarii, wykonywanie remontów, modernizacja sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, umiejętności techniczne z zakresu obsługi i wykonastwa sieci i instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych, umiejętność obsługi elektronarzędzi, niwelatora itp.

Miejsce pracy:

Mońki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach