kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Białystok
Ogłoszenie o naborze Nr 112227

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Praca związana z dokonywaniem bieżących zakupów w zakresie materiałów łączności i informatyki oraz prowadzeniem gospodarki magazynowej;
Kontakty bezpośrednie i telefoniczne z pracownikami firm handlowych oraz
z pracownikami jednostek Policji woj. podlaskiego.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Stanowisko pracy usytuowane na parterze budynku jednostki z częstym przemieszczaniem się do innych pomieszczeń w budynku KWP usytuowanych
w piwnicy oraz na I, II oraz III piętrze.
Sporadyczne przemieszczanie się do pomieszczeń magazynowych KWP zlokalizowanych w obiekcie przy ul. Hajnowskiej 12.
Narzędzia i materiały pracy: praca w pomieszczeniu biurowym; biurko, telefon stacjonarny i komórkowy, komputer, drukarka, szafy biurowe.
Warunki dodatkowe: praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiary czasu pracy,
Praca przy sztucznym oświetleniu.
Wysiłek fizyczny.
Zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • Prowadzi zgodnie z obowiązującymi przepisami magazyn Wydziału Łączności i Informatyki KWP w Białymstoku, w tym prowadzi w oparciu o specjalistyczny program magazynowy ewidencję składników rzeczowych w magazynie, sporządza dowody przyjęcia i wydania, wykonuje okresowe konserwacje materiałów i sprzętu.
  • Dokonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami zakupów dla jednostek Policji woj. podlaskiego materiałów łączności i informatyki w tym sporządza rozeznanie i cenowe składanie zamówienia, sprawdza i odbiera zakupiony towar.
  • Realizuje zakup środków rzeczowych oraz usług z zakresu teleinformatyki za pośrednictwem dedykowanej platformy zakupowe.
  • Sprawdza i opisuje zgodnie z obowiązującą klasyfikacją wydatków budżetowych faktury zakwalifikowane jako wydatki z grupy 1 – łączność i informatyka.
  • Dokonuje odbioru z magazynów Biura Logistyki KGP sprzętu oraz materiałów łączności i informatyki, zakupionych centralnie.
  • Sporządza roczne plany na druki służbowe, baterie oraz kleje, przekazuje je do Wydziału Zaopatrzenia, Inwestycji i Remontów KWP w Białymstoku oraz nadzoruje ich realizację.
  • Realizuje zadania związane z wycofaniem środków rzeczowych z eksploatacji, w tym przyjmuje na magazyn zbędny i zużyty sprzęt łączności i informatyki.
  • Prowadzi ewidencję sprzętu i wyposażenia kwaterunkowego i techniki specjalinej użytkowanego w Wydziale Łączności i Informatyki KWP w Białymstoku.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w gospodarce materiałowo - technicznej lub magazynie
  • Znajomość zagadnień z zakresu łączności i informatyki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość podstaw zamówień publicznych
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność
  • Samodyscyplina
  • Wnikliwość i rzetelność
  • Duża dokładność
  • Znajomość obsługi komputerów PC w zakresie pakietów biurowych