Etat Starszy technik zespołu konserwacji sekcji budownictwa i obsługi nieruchomości wydziału techniki i z

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Starszy technik zespołu konserwacji sekcji budownictwa i obsługi nieruchomości wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/23/0110
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie informacji z zakresu planowanych prac konserwacyjnych i remontowych wynikających z zleceń i przeglądów oraz planowanie i organizowanie prac w tym zakresie; - przygotowywanie zapytań ofertowych i projektów umów w zakresie realizacji prac konserwacyjnych i remontowych; - przyjmowanie zgłoszeń o usterkach i potrzebach w zakresie prac konserwacyjnych i remontowych i w miarę możliwości niezwłoczne kierowanie pracowników do usunięcia usterek; - zgłaszanie przełożonym potrzeb materiałowych oraz zapewnienie wypisywania dowodów materiałowych niezbędnych do wykonywania zadań przez koordynowanych pracowników; - nadzorowanie usuwania powstałych awarii w obiektach służbowych będących w zarządzie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej; - sprawdzanie i potwierdzanie prawidłowości prowadzenia i wykonania koordynowanych robót oraz sprawdzanie kwartalnych rozliczeń materiałowych pod względem norm zużycia pobranych materiałów i obmiarów; - prowadzenie stosownej dokumentacji w zakresie działalności konserwacyjnej i remontowej, sporządzanie protokołów wytwórczości, prowadzenie książki ewidencji narzędzi, sprzętu inżynieryjno technicznego będącego na wyposażeniu Zespołu Konserwacji; - doraźne prowadzenie pojazdów służbowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie; doświadczenie: 2 lata znajomość obsługi pakietu biurowego Microsoft Office (m.in. WORD, EXCEL); prawo jazdy kat. B; sumienność, dyspozycyjność, uczciwość, lojalność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku