kandydatów

Etat Kierownik zespołu

Firma: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miejsce pracy: Białystok

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Kierownik zespołu
Miejsce pracy: Białystok
Ogłoszenie o naborze Nr 115094

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych,

krajowe wyjazdy służbowe,

praca w terenie,

praca w bezpośrednim otoczeniu ruchu drogowego,

praca na wysokości.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

praca w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem komputera, urządzeń biurowych,

budynek Oddziału i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy,

platforma dla osób niepełnosprawnych na poziom parteru, brak windy do pomieszczeń biurowych na piętrze,

praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Zakres zadań

  • Kieruje pracą Zespołu i nadzoruje działania komórek merytorycznych Oddziału w zakresie zbierania informacji o wadach oraz koordynuje proces nadzoru Oddziału nad usuwaniem wad przez Gwaranta
  • Rekomenduje Dyrektorowi Oddziału skład Komisji Przeglądów Gwarancyjnych, koordynuje jej prace w zakresie terminowości sporządzania dokumentów z przeglądów, badań i pomiarów w okresie eksploatacji
  • Ustala harmonogram przeglądów gwarancyjnych Oddziału oraz koordynuje współdziałania stron podczas przeglądów
  • Nadzoruje uczestnictwo Zespołu w przeglądach gwarancyjnych, koordynuje prace Komisji Przeglądów Gwarancyjnych w zakresie zgodności ocen jakości robót w poszczególnych asortymentach robót z wymaganiami Specyfikacji Technicznych na podstawie archiwalnej dokumentacji z etapu realizacji i odbiorów ostatecznych
  • Nadzoruje sporządzanie przez pracowników Zespołu szczegółowych protokołów przeglądów gwarancyjnych
  • Monitoruje działania pracowników Zespołu w zakresie wywiązywania się Gwaranta z usuwania ujawnionych wad gwarancyjnych wskazanych w protokołach przeglądów gwarancyjnych na podstawie informacji uzyskiwanych od członków komisji przeglądów gwarancyjnych
  • Rekomenduje Dyrektorowi Oddziału sposób postępowania w przypadku niewywiązywania się Gwaranta ze zobowiązań gwarancyjnych w celu zapewnienia prawidłowego wykorzystania środków publicznych
  • W porozumieniu z przewodniczącym Komisji Przeglądów Gwarancyjnych koordynuje pracę jej członków w zakresie terminowości sporządzania raportów z przeglądów branżowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze realizacji zadań związanych z budową, przebudową lub remontami dróg i obiektów inżynierskich
  • prawo jazdy kat. "B"
  • uprawnienia dostępu do informacji niejawnych wg aktów wewnętrznych lub oświadczenie o zgodzie na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • znajomość przepisów ustaw: Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska, Kodeksu cywilnego, Prawo zamówień publicznych, Ustawy o finansach publicznych, Ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności WORD, EXCEL
  • posiadanie kompetencji w zakresie: zarządzania personelem, zarządzania zasobami, świadomości kosztów, zorientowania na osiąganie celów, organizacji pracy, skutecznej komunikacja.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami
  • przeszkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi
  • uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych (projektowe lub wykonawcze)