kandydatów

Etat Specjalista ds. ofertowania - budownictwo modułowe

Firma: Unihouse S.A. miejsce pracy: Białystok

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Specjalista ds. ofertowania - budownictwo modułowe
Lokalizacja Białystok

Dołącz do #Unikalnych do naszej spółki Unihouse - fabryka domów modułowych w szkielecie drewnianym.

Opis stanowiska:
  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów i skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy międzybranżowej
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową
  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie wykonawcze w zakresie budownictwa
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość języka: angielskiego/ niemieckiego/ norweskiego/ szwedzkiego
  • Dodatkowy atut - Znajomość języka: angielskiego/ niemieckiego/ norweskiego/ szwedzkiego
Oferujemy:
  • Pracę w Bielsku Podlaskim/Białymstoku
  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój, szkolenia finansowane przez firmę
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.