kandydatów

Etat Operator maszyn/operator montażu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Wasilków

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Operator maszyn/operator montażu
Miejsce pracy: Wasilków
Numer: StPr/23/0655
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie maszyn do produkcji suplementów diety oraz półproduktów zgodnie z instrukcjami i dokumentacją technologiczną; lokalizowanie nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń; magazynowaniewyrobów gotowych przy produkcji lizaków; obsługa manualnej pakowarki kątowej; obsługa smipack FP560A przy pakowaniu suplementów diety; kontrola stanu tub i korków oraz uzupełnienie zapasu przy obsłudze maszyn pakujących; przestrzeganie zasad ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętności obsługi manualnej pakowarki kątowej oraz maszyn do produkcji suplementów diety będą dodatkowym atutemDokładność i ostrożność w wykonywaniu zleconych czynnościzarządzanie sobą w czasie i organizacja pracyumiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Wasilków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku