kandydatów

Etat Kierownik Oddziału Złomowego

Firma: Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. miejsce pracy: Białystok

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje do jednego ze swoich oddziałów złomowych kandydatów na stanowisko:

Kierownik Oddziału Złomowego
Miejsce pracy: Białystok
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • zarządzanie procesem przyjęcia, klasyfikacji i wysyłki złomu
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • zarządzanie powierzonymi środkami trwałymi
  • raportowanie wyników pracy
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, pożądane techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce magazynowej
  • doświadczenie w pracy w kierowaniu zespołem pracowników
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • pieniężną nagrodę „Hutnik” wypłacaną raz w roku
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)
  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania (TQM) wspieraną przez nasze wartości (uczciwość, kreatywność i wytrwałość, praca zespołowa, innowacyjność, pokora, pasja)
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych
Administratorem danych jest Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowiec Św. 27-400, Samsonowicza 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-04-2023
Wyświetleń: 75