kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: DM Building Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

DM Building FIT OUT COMPANY realizuje usługi budowlane dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy specjalistami w wykańczaniu powierzchni biurowych i handlowych na terenie całej Polski. Pracujemy w oparciu o standardy najwyższej jakości. Nasz zespół składa się z pracowników o bogatym doświadczeniu zawodowym, a także młodych osób, wzbogacających naszą pracę nowatorskimi rozwiązaniami

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego
  • Nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • Rozliczanie kosztów realizacji projektu
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- najlepiej przy realizacji projektów budowlanych w zakresie budowy budynków i/lub hal
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie
  • Biegła obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat.B
  • Angielski poziom B2
To oferujemy
  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku(w większości generalne wykonawstwo)
  • samochód służbowy po okresie próbnym i przy dalszych dojazdach
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DM Building Sp. z o.o. z siedzibą w: Ordona 2A, 01-237 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@dmcompany.pl.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2023
Wyświetleń: 83