kandydatów

Etat Rzemieślnik specjalista malarz-murarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Rzemieślnik specjalista malarz-murarz
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1887
OBOWIĄZKI:
Zakres głównych obowiązków na stanowisku: wykonywanie prac ogólnobudowlanych tj. murarskich, tynkarskich, malarskich, okładzinowych w obiektach służbowych będących w zarządzie Podlaskiego Oddziału SG, wykonywanie prac transportowych, załadunkowych i rozładunkowych, wykonywanie prac pomocniczych dla innych specjalistów rzemieślników, prowadzenie na bieżąco książki pracy konserwatora.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Kwalifikacje wymagane od kandydata:niezbędne: wykształcenie: zasadnicze; doświadczenie: 3 lata pracy.pozostałe wymagania niezbędne: znajomość zagadnień z zakresu technologii procesów budowlanych oraz realizacji robót budowlanych (w szczególności robót murarskich, tynkarskich, okładzinowych, malarskich); sumienność, dyspozycyjność, uczciwość, lojalność, umiejętność pracy w zespole.wymagania dodatkowe: doświadczenie: praca przy realizacji robót budowlanych w zakresie wykonywania robót murarskich, tynkarskich, okładzinowych, malarskich, wykończeniowych, itp.pozostałe wymagania dodatkowe: - brak.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 701 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku