kandydatów

Etat Specjalista/specjalistka ds. rozliczeń projektów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Specjalista/specjalistka ds. rozliczeń projektów
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1894
OBOWIĄZKI:
- monitorowanie realizacji projektów od strony administracyjno-finansowej, w tym przygotowywanie zestawień finansowych,- dbanie o prawidłowość wydatkowania dotacji, - realizacja zakupów w ramach projektów,- wspieranie koordynatorek w zakresie realizowanych zadań, w tym przygotowanie umów z kontrahentami, raportów/sprawozdań finansowych z realizacji projektu - analizowanie i planowanie we współpracy z koordynatorkami stanu wydatkowania bieżących środków oraz weryfikowanie dostępności środków w budżecie projektów,- bieżący kontakt z instytucjami finansującymi projekty oraz partnerami uczestniczącymi w realizacji projektów w zakresie spraw finansowych i administracyjnych,- opisywanie dokumentów księgowych, współpraca z biurem rachunkowym- prowadzenie korespondencji w zakresie projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Wymagania inne:

doświadczenie w opracowaniu budżetu projektu, monitorowaniu realizacji budżetu i harmonogramu projektu oraz ponoszeniu wydatków lub potwierdzaniu kwalifikowalności kosztów; co najmniej 1-roczne doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów; bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność w wykonywaniu zadań

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku