kandydatów

Etat Specjalisty ds. edukacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Specjalisty ds. edukacji
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2581
OBOWIĄZKI:
1. Opracowywanie scenariuszy warsztatów edukacyjnych adresowanych do dzieci; młodzieży i dorosłych oraz prowadzenie tych zajęć,2. Koordynacja projektów kulturalnych i edukacyjnych; adresowanych do różnych grup wiekowych,3. Koordynacja projektów adresowanych do społeczności lokalnej;4. Pomoc interesantom;5. Prowadzenie sprzedaży(kasjer),6. Organizowanie i nadzór nad współpracą z organizacjami NGO w szczególności działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych oraz z wolontariuszami,7. Nadzór nad ekspozycjami stałymi i czasowymi,8. Planowanie budżetów, pozyskiwanie środków zewnętrznych,9. Podejmowanie współpracy międzyinstytucjonalnej oraz redagowanie tekstów i publikacji tematycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1. Minimum trzy lata udokumentowanej pracy na takim samym lub podobnym stanowisku pracy,2. Odpowiedzialność i skrupulatność;3. Otwartość i uprzejmość;4. Wykształcenie pedagogiczne.Mile widziany będzie ukończony kurs przygotowujący do pracy z dziećmi z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku