kandydatów

Etat Konstruktor - Mechanik

Firma: PROMOTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 5120001, z dnia 2021-07-08

Konstruktor - Mechanik

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Projektowanie nowych maszyn i urządzeń
  • Opracowanie kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej projektowanych wyrobów (dokumentacja 2D i 3D, wykazy części serwisowych, specyfikacje techniczne, itp.)
  • Wprowadzanie modyfikacji w istniejących wyrobach
  • Uczestnictwo w budowie i testach prototypów
  • Analizy techniczno-kosztowe wyrobów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny
  • Praktyczna znajomość oprogramowania typu 3D CAD (Solid Edge/Solid Works)
  • Umiejętność opracowania dokumentacji 2D
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość metod obróbki metali
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych w projektowaniem  detali wytwarzanych metodą odlewania lub wtrysku

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Ambitną i ciekawą pracę w zespołach projektowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Dofinansowanie studiów
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Bogaty pakiet ZFŚS
  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe
  • Zakładowa biblioteka
  • Miesięczny dodatek za niepalenie